Zabiegi kosmetyczne, które warto znać

zabiegi kosmetyczne

Nasza cera po ujemnych temperaturach wymaga właściwej odnowy. Można o nią zadbać wyłącznie w domu lub zdecydować się na specjalistyczne zabiegi kosmetyczne. Co to jest, i co nam oferuje kosmetyka? Kraków to miejsce, w którym jesteśmy w stanie znaleźć wiele salonów urodowych z obszerną listą zabiegów. Oto zarys kilku z nich!

Przekłuwanie uszu

Zabieg ten jest jednym z najłatwiejszych zabiegów, na jakie się decydujemy. Współcześnie stosowane metody są bezpieczne a także niemal niebolesne, wykonywane przy wykorzystaniu specjalistycznego pistoletu. Istotona jest stosowna pielęgnacja po przekłuciu uszu. Kolczyki, jakie zostały założone w trakcie przekłuwania uszu należy nosić, aż do momentu całkowitego zabliźnienia. Nie bez znaczenia jest też pilnowanie, żeby niedawno przekłute uszy miały zerowy kontakt z bakteriami. Przekłucie uszu to koszt około kilkudziesięciu złotych.

Peelingi kosmetyczne

Peelingi to zabiegi, jakie mają na celu złuszczenie nieżywego naskórka. Salony kosmetyczne proponują szeroki wybór tego rodzaju zabiegów. Pośród nich należy wyodrębnić peelingi mechaniczne, peelingi enzymatyczne i chemiczne, peelingi mieszane. Tego typu peelingi możemy, też podzielić ze względu na wnikliwość działania. Wyróżniamy tu peelingi powierzchniowe, średnio głębokie jak również głębokie. W celu wyboru właściwego peelingu należy skonsultować się z lekarzem specjalisą lub kosmetyczką, żeby doradzili peeling dopasowany do stanu i rodzaju skory. Bardzo ważne, by zabiegi wykonywane były przez specjalistów.

Exilis Elite

Jednym z bezoperacyjnych zabiegów odmładzania cery jest lifting przy zastosowaniu aparatu Exilis Elite. Zabieg ten ułatwia redukcję zmarszczek, ujędrnienie twarzy, jak również zredukowanie nadmiaru tkanki tłuszczowej na twarzy, jak również podbródku. Pierwsze efekty są widoczne już po pierwszym zabiegu. W zależności od stanu skóry, warto wykonać od trzech do sześciu zabiegów z wykorzystaniem tego urządzenia. Nim jednak zdecydujemy się na Exilis powinno skonsultować się z specjalistą, jaki sprawdzi, czy nie ma żadnych przeciwskazań.

Intraceuticals

Terapia tlenowa dzięki, której Twoja skóra odzyska swój blask. Intensywne nawilżenie to coś, czego wymaga Twoja cera? Wybierz zabieg Intraceuticals. Dla otrzymania doskonałego efektu rekomendujemy wykupinie pięciu zabiegów. Ważna jest również stosowna codzienna pielęgnacja skóry. Pierwsze rezultaty są dostrzegalne już po pierwszym zabiegu.