Medycyna estetyczna w walce z nadmiarem kilogramów

odchudzanie kraków

Wiele osób nie jest zadowolonych ze swojego wyglądu zewnętrznego. Jedną spośród powszechnie przedstawianych wad jest sylwetka. Szukasz sposobu na korzystne odchudzanie w Krakowie? Zebraliśmy dla Ciebie trochę rad.

Dieta to nie wszystko

Kiedy wspominamy o budowaniu figury, częstokroć stawiamy na plan żywieniowy oraz ćwiczenia. Co zrobić w sytuacji gdy nasza tkanka tłuszczowa nie redukuje się czy nie potrafimy wymodelować poszczególnej partii ciała? Zdecyduj się na efektywne sposoby medycyny estetycznej, mające na celu pobudzenie, likwidację tkanki tłuszczowej lub usuwanie cellulitu.

Zabieg Exillis®

Exillis BTL to najlepsze dostępne na rynku urządzenie, które umożliwia na użycie fal ultradźwiękowych oraz monitorowanego nagrzewania tkanki. Dzięki temu cząsteczki są jednolicie pobudzane. Exillis w Krakowie pozwala na zmniejszenie tkanki tłuszczowej, kształtowanie sylwetki, korektę napięcie skóry, a także redukcję pomarańczowej skórki. Warto wspomnieć, iż Exillis to sposób bezinwazyjny oraz bezpieczny. Jest znakomitą wersję dla inwazyjnych metod liposukcji oraz lipolizy. Redukcja tkanki tłuszczowej wspomniany sprzętem odbywa się w trzech stopniach: rozpoznanie, izolacja, deaktywacja.

Endermologia – informacje

nadwagaProblemem naszych pacjentek jest głównie sprężystość skóry. Z wiekiem traci ona swoją sprężystość, a produkcja kolagenu jest zmniejszona. Endermologia w Krakowie pozwala efektywnie zmniejszać cellulit i ujędrniać wybrane obszary ciała. Lipomassege® Endermologie ™ opiera się na równoczesnym oddziaływaniu na tkankę łączną i podskórną. Endermologia w Krakowie dopomaga gubienie kilogramów, a także pozwala na ujędrnienie skóry, walkę z nadwagą, zmniejszenie obwodu o kilkanaście centymetrów. Warto podkreślić, iż zabiegi odchudzające w klinice Vesuna są wyjątkowo komfortowe. Nie zajmują więcej niż 40 minut. Pozwalają na błyskawiczne nasycanie się długotrwałymi wynikami.