Wiosna 2018 – poznaj nadchodzące trendy!

bordowa stylizacja na wiosnę 2018

Uwielbiasz modę? Zapoznaj się z trendami, jakie zawładną rokiem 2018.

1. Brokatowa ekstrawagancja

Ciężko ją sobie wyobrazić na ulicach, lecz z pewnością zawładnie imprezami a także salonami. Wyśmienicie sprawdzi się w przypadku osób, jakie wielbią przyciągać uwagę jak również pragną zachować niepowtarzalny styl. Będziemy w stanie znaleźć całe brokatowe ciuchy – sukienki, marynarki oraz inne elementy garderoby wyśmienite na imprezę, a także dodatki, jakie można będzie nosić przy każdej okazji.

2. Pióra

Pióra to nowy trend w modzie, na który skuszą się damy, które nie boją się odróżniać a także nie obawiają się eksperymentować.

3. Rękawy z lat 80

Stara moda lubi wracać. Tym razem wrócą do nas rękawy typowe dla stylu lat 80. Rękawy te charakteryzują się przesadną objętością.

4. Odzież sportowa

Odzież w stylu sportowym nie będzie się ograniczać jedynie do siłowi. Na ulicach wpadniemy na mnóstwo kobiet w sportowych stylizacjach, jakie połączone będą często z eleganckimi akcesoriami. Buty na obcasie do dresów? Tak, to także trend na wiosnę 2018! Dresy przestaną być typowymi dresami, w jakich ćwiczymy albo przesiadujemy na kanapie.

5. W stylu kierowcy

Moda będzie także wzorowana na rajdowcach i motocyklowych. Będzie to styl na pewno stonowany.

6. Intensywna czerwień

Odważne a także lakierowane stroje w barwach mocnej czerwieni staną się hitem roku 2018.

7. Plastik

Ciuchy z plastiku? Bezbarwne sukienki z plastiku, marynarki jak również inne części garderoby. Plastik przestanie się kojarzyć z tandetą, a zacznie z nowoczesną modą.

8. Motyle

Najmodniejszym motywem w 2018 będą barwne motyle.

9. Trencz

Trencz nie wyjdzie z mody, niemniej będzie prezentował się odrobinę inaczej niż do tej pory. Będzie wyglądał jak połącznie kilku modeli okryć wierzchnich.

10. Motywy jak też kolorystyka tropikalna

Wyraziste egzotyczne barwy zastąpią pastele, które królują od paru sezonów.

11. Kwiaty

Ulubiony wiosenny motyw wielu kobiet, czyli kwiaty w dalszym ciągu będzie na topie. Lekkie sukienki z motywem kwiatowym będą się cieszyły sporą popularnością.

12. Kraciasty motyw

Oprócz kwiatów sporą popularnością będzie się także cieszyła krata. Nie tylko koszule, ale też spódnice i swetry.