Nowa technologia do wnętrz!

Strop napinany, to rewelacyjny wymysł, który pozwoli nam na uzyskanie wspaniałego efektu wykończenia mieszkania. Patrząc na strop napinany, można odnieść wrażenie, iż jest to naciągnięta tkanina położona na profilu. Jest to jednakże jedynie wyobrażenie. Wspornik pokryty jest folią stworzoną na bazie polimeru, jaka w zależności od naszych upodobań może mieć którąkolwiek barwę, a także wygląd. Dodatkowo, instalacja sufitu napinanego jest znacznie wygodniejsza, aniżeli sufitu podwieszanego.

Dobierz sufit napinany już teraz

By rozproszyć twoje wątpliwości w kwestii, wyboru sufitu napinanego, trzeba zwrócić uwagę na kilka kwestii. Na start, skupmy się na montażu. Instalacja sufitu napinanego, w przeciwieństwie do sufitu podwieszanego, potrafi trwać od kilku do kilkunastu godzin. W zależności od stopnia złożenia wzoru oraz rozmiarów mieszkania. Jeżeli idzie o strop podwieszany, czasu niezbędnego na jego zamontowania nie liczy się w godzinach, lecz w dniach. Również samo przygotowanie pomieszczenia do montażu sufitu napinanego nie jest tak problematyczne, jak w przypadku sufitu podwieszanego. Przede wszystkim, przy suficie napinanym nie musimy opróżniać całego wnętrza. Po skończonej akcji, też nie musimy trwonić czasu na mycie, jakie przy instalacji sufitu podwieszanego jest wyjątkowo pracochłonne. Bowiem budulec zastosowany do produkcji powierzchni sufitu napinanego jest polimerem, membrana jest szczególnie odporna. Powłoka jest wytrzymała na wodę również ogień. Wykorzystując go w łazience albo w kuchni, nie musimy się martwić, iż ulegnie zepsuciu. Należy zwrócić jeszcze uwagę na lekkość polerowania powłoki. Strop napinany rewelacyjnie sprawdzi się w salonie albo sypialni. Albowiem kształt stropu napinanego, zależy wyłącznie od kształtu profilu, możemy skonstruować nawet figury przestrzenne, lub dwu- bądź więcej poziomowe struktury sufitowe. To rozwiązanie wolno także stosować na ścianach, gdy potrzebujemy jeszcze bardziej przyozdobić wnętrze naszego mieszkania. Całokształt zależy wyłącznie od tego, jakim budżetem operujemy, a także jak bardzo chcemy odmienić charakter naszego wnętrza.

| Inspirujące aranżacje sufitów napinanych znajdziesz na blog.dpsceilings.com

Nowatorskie i luksusowe rozwiązanie

Sufity napinane, to niezwykle innowacyjne także gustowne rozwiązanie, zyskujące na renomie. Pomogą nadać naszemu mieszkaniu niezwykły styl. Całość dzięki doborze dobrej barwy membrany, a również jej formie także możliwości przepuszczania światła. Owo wyjście często pozwala na odejście od typowego oświetlenia w pomieszczeniu. W zależności, jaki wynik pragniemy osiągnąć, oraz ponadto jak bardzo damy się ponieść wyobraźni, możemy przyozdobić wystrój naszego mieszkania.