Po zastanowieniu ogoliłem plecy

W dniu dzisiejszym nieco bardziej prywatny artykuł, w treści którego podzielę się z Tobą mym ostatnim przeżyciem, które powoduje tak samo trochę emocji a także ambarasu. Po wielu tygodniach dywagacji z moją dziewczyną zdecydowałem udać się do kliniki medycyny i kosmetyki dla facetów, żeby ogolić swe plecy.

Zapewne myślisz sobie, że chyba walnąłem się w głowę. Prawda jest jednak taka, że owłosienie na moich plecach to coś nietypowego. Dywan to niewystarczająco mocne określenie, ja jednym słowem prezentowałem się jak małpa. A że mojej narzeczonej nie przypadało to do gustu, to była chętna namawiać mnie do usunięcia włosów z pleców po kilkanaście razy w ciągu tygodnia. W efekcie musiałem się ugiąć i zacząć poszukiwania salonu, w jakim miałbym możliwość przeżyć tego typu zabieg.

Już na początku zdawałem sobie sprawę jak ciężko odszukać będzie klinikę oferującą zabiegi medycyny estetycznej dla mężczyzn. Ofert niby jest całkiem sporo, ale prawda jest taka, że ogromna część z nich nie generuje ufności. Przede wszystkim przez to, że czytając stronki wirtualne tego rodzaju gabinetów nie łatwo odnaleźć w ich treści na oceny napisane im przez Klientów o płaci męskiej, a nie Panie. A kumasz, co jak co, ale chłop od dziewczyny się wyraźnie różni i inaczej reagować może na tego gatunku rzeczy. Z czasem dałem radę zidentyfikować jednakże klinikę Vesuna, jaka to proponuje różnego typu usługi estetyczne dla mężczyzn i na podstawie tego co przedstawiają opinie wystawiane przez klientów robi to wspaniale. Musiałem to zweryfikować.

Zadzwoniłem do nich z ochotą umówienia się na spotkanie. Telefon odebrała fajna Pani i zaoferowała mi szybko przyjazny dla mnie termin spotkania. Powiadomiła mnie o wszelkich rzeczach związanych z tego typu depilacją, wytłumaczyła jakim sposobem się do depilacji przyszykować i powiedziała również o tym jakich rzeczy mogę spodziewać się po pierwszej wizycie.

Kiedy przyjechałem na owe spotkanie, to miałem w sobie całkiem duży strach. W końcu sądziłem, że tego typu tematy są dla panienek, a nie dla chłopaków. Mój stres prędko jednakże zniknął, z powodu tego, że w klinice łącznie ze mną odnalazłem trzech mężczyzn. Wygląda więc na to, że nie powodu, aby się wstydzić, chłopaki również rozpoczęli dbać o siebie oraz także wybierają się do gabinetów medycyny estetycznej dla facetów.

Wypada zwrócić uwagę, że pacjenci rozmawiają tam z ekspertami od kosmetyki i lekarzami od skóry, dzięki czemu mają pewność, że przy żadnym z zabiegów nie wyrządzą sobie krzywdy.

Sam zabieg zrealizowany był bardzo prędko oraz bez generowania bólu. Nawet po pierwszym zabiegu efekt był wspaniały. Chcę jednak, żeby włosy z pewnością nie pojawiły się ponownie, przez co prawdopodobnie zapisze się na jeszcze jedną depilację.

A kończąc pragnę jeszcze opowiedzieć na temat tego, jak na moją depilację pleców zaripostowała ma narzeczona. Nic nie opowiadałem jej w temacie tego, że pójdę na depilację, a zatem była potężnie zaskoczona. I mam obowiązek powiedzieć, że po raz pierwszy od dłuższego czasu tak bardzo miała chęć mnie przytulić. Także potwierdzam, męska depilacja w całości spełniła moje marzenia.

Jeżeli boicie się takiego gatunku zabiegów, to dowiedzcie się więcej o depilacji laserowej na wikipedii https://pl.wikipedia.org/wiki/Depilacja_laserowa, serio nie ma się co bać.