Dowiedz się więcej o depilacji laserowej…

wydepilowane nogi

Jednym z najpopularniejszych zabiegów laseroterapii wciąż pozostaje depilacja laserowa. Usługa ta może być realizowana w okresie jesienno-zimowym, zatem aktualnie chcemy ponowić ten temat powtórnie. Dowiedz się więcej o depilacji laserowej.

Jaką partię ciała wybrać?

Depilacja laserowa w Krakowie może być wykonana na wskazanej partii ciała. Z przedstawianych sposobów równie często korzystają panie oraz mężczyźni. Wiek i płeć nie powinny mieć tu znaczenia. Często wybierany obszar to nogi, pachy, a także wąsik. Przebieg zabiegu jest uwarunkowany od wskazanego obszaru. Obszerne obszary ciała można podzielić na partie. Często pacjenci preferują jedynie depilację łydek lub ud. Parametry dobierane przez eksperta są uzależnione od specyfiki skóry, a także owłosienia pacjenta. Wszystko dostosowane jest do indywidualnych potrzeb oraz wymagań. Metoda laserowa sprawdza się w przypadku wyjątkowo grubych, mocnych włosków. Cienkie oraz jasne włosy także można poddać zabiegowi, potrzebują one natomiast większej uwagi.

Zabieg również dla panów

Jeden najchętniej wybierany sposobów przez panów to właśnie laserowe usuwanie owłosienia. Kraków to miasto, w którym znajduje się kilka polecanych klinik medycyny estetycznej oraz laseroterapii, które cechują się profesjonalizmem, posiadaniem nowoczesnego sprzętu oraz kompleksowym podejściem do pacjentów. Na depilację laserową decydują się klienci uprawiający sport, ceniący sobie komfort oraz dbający o własny wizerunek.

Skuteczna depilacja laserowa w Krakowie jest możliwa z użyciem diodowego lasera PALOMAR VECTUS™. Sprzęt ten zdobył certyfikat bezpieczeństwa oraz skuteczności respektowany na całym świecie.