Odmień wnętrze nowoczesnym sufitem napinanym

sufit napinany aranżacje

Urządzanie mieszkania może przysporzyć wielu kłopotów. Jednym z nich może być wybór nadającego się sufitu. Pomimo, że dla wielu osób wybór w tej kwestii zdaje się być niewielki, posiadamy cały szereg możliwości. Coraz większą renomę zdobywają sufity napinane, które dają wiele sposobności aranżacyjnych. Dzisiaj pod lupę wzięliśmy sufity lustrzane, akustyczne i sufity niebo.

Sufity lustrzane

Sufity te wyśmienicie sprawdzą się w każdym miejscu zarówno w mieszkaniu, jak także knajpach albo urzędach. Nadają wnętrzu wyjątkowej elegancji. Sufity lustrzane możemy zamówić w rozmaitych kolorach – od perłowego po czarny. Odznaczają się lekką strukturą, dzięki czemu są łatwe w montażu. Najważniejszą korzyścią lustrzanych sufitów jest optyczne powiększanie miejsc, w których zostały zastosowane.

Sufit niebo

Jednobarwny sufit nie ziszcza Twoich oczekiwań? Co powiesz na sufit niebo? Dzięki stosownej technologii pospolity szary sufit można zmienić w wyjątkową ozdobę pomieszczenia, która równocześnie może pełnić funkcję podświetlenia. Powłoka napinana, która odzwierciedla niebo może zostać komplementarnie oświetlona taśmami LED. Sterowanie światłem dokonuje się bezprzewodowo, co jest znaczącym ułatwieniem. Sposobność zmiany koloru światła oraz regulacji jego intensywności sprawi, że uzyskasz w wnętrzu niezwykły klimat! Możesz też uzyskać efekt gwieździstego nieba dzięki ultranowoczesnyh światłowodom. Sufit niebo będzie pasował nie tylko do sypialni, jednak jest także wspaniałym rozwiązaniem do pokoju dla dziecka jak również knajpy. Dowiedz się więcej.

Sufit akustyczny

Drażni Cię duży gwar dochodzący z zewnątrz? Zastanów się nad zainstalowaniem sufitu akustycznego, który pozwoli wygłuszyć mieszkanie. Ten rodzaj sufitu daje sposobnośc, również wyzbyć się efektu echa, który wielokrotnie przeszkadza w przestrzeniach o wielkim metrażu. Sufit ten może być także znakomitym elementem dekoracyjnym.