Odkurzacz – który wybrać?

markowy odkurzacz

Utrzymanie domu w czystości niejednokrotnie tworzy problemy. Sprawa jest bardziej długotrwała, gdy posiadamy kota. Konfrontacja z sierścią jest bardzo skomplikowana i uciążliwa. Czy mamy możliwość na pozbycie się sierści z wersalki, foteli, dywanu? Oczywiście! Przedstawimy Wam skuteczne odkurzacze, które wesprą Ci w sprzątaniu.

Odkurzacze – rodzaje

Wbrew pozorom wybór odpowiedniego odkurzacza nie jest prostym zadaniem. Możemy wymienić kilka rodzajów tego urządzenia. Główny podział mówi o odkurzaczach podłogowych z woreczkiem, cyklonowych, multifunkcyjnych i odkurzaczach z filtrem wodnym. Najpopularniejsza jest pierwsza wymieniona propozycja. Warto natomiast pamiętać, aby w każdym wypadku kupić polecany, niezawodny sprzęt. Przyjrzeliśmy się odkurzaczowi marki Samsung, który wyróżnia się mocnym silnikiem i szczoteczką o dużej mocy wciągania. Znakomicie radzi sobie z sprzątaniem zanieczyszczeń oraz dużych zabrudzeń na innych powierzchniach. Cyklonowe odkurzacze Miele polecamy osobą skłonnym do alergii i uczuleń. Innym rozwiązaniem w tym wypadku jest higieniczny worek na kurz z systemem mikro i filtracji higienicznej. Worki do odkurzaczy Miele i Samsung zapewniają nam dobrą jakość. Są niezwodne, a jednocześnie nie tylko gromadzą zabrudzenia, lecz również pozwalają neutralizować zanieczyszczenia, alergeny oraz drobinki brudu.

| Zobacz wyjątkowy odkurzacz od Samsunga: Samsung POWERbot™ VR7000| Edycja limitowana inspirowana Star Wars™

Wybierz rozwiązanie dla siebie

Nie możesz sobie poradzić z czyszczeniem mebli z sierści? Zadbaj o wymienne miotełki do odkurzacza. Pozwolą Ci one wyczyścić tapicerki z wielu uciążliwych zabrudzeń. Jeśli chcesz dbać o wygląd swojej podłogi w każdym momencie zwróć uwagę na odkurzacze automatyczne. Czyszczą one powierzchnie zawsze gdy tego wymagasz, a Ty możesz zająć się kolejnymi obowiązkami.